Home / Klima / İkinci El Tavan Tipi Klima Alanlar
Tavan Tipi Klima Alım Satım
2.El Kullanılmış Tavan Tipi Klima Alımı

İkinci El Tavan Tipi Klima Alanlar

İkinci El Tavan Tipi Klima

Uygun fiyata ve ucuz yolla olarak insanların eşya sahibi olmasına aracılık eden ikinci el piyasası, son Elli beş sene içerisinde gelişme göstermiştir. İkinci el piyasasında her türlü eşyanın alım satımı söz konusu olup gerek evler, gerekse işyerleri için eşyalar yüzlerce seçeneklerle müşterilerle buluşmaktadır. İkinci el piyasası ile birlikte gelişen diğer bir alternatif ise spot eşya piyasasıdır. Markalara ait ürünler de dâhil olmak üzere mağazaların ellerinde kalan fazla ürünleri toptan satılmasıyla oluşan spot piyasasında ürünler, toptan aldığı için satışları sırasında fiyatları son derece ucuz olmaktadır. Bu şekilde bir spot tavan tipi klima alan yerler ile alış veriş yapmak, fiyat yönünden kişilere çok cazip gelmektedir.

Yeni evlenenler ve evini kuranlar daha çok markalara ait pahalı ürünler yerine aynı markaların ürünlerinin ikinci el olarak satıldığı firmalara büyük ilgi göstermektedir. Çünkü bu tür firmalarda ikinci el ürünler, mağazalarda sıfır olarak satılan ürünlerin fiyatını neredeyse dörtte biri oranında satılabilmektedir. Bu şekilde yapılacak ikinci el tavan tipi klima alanlar bu alışveriş ile evlerine daha ekonomik olarak klima almaktadır. Oysa aynı ürünlerin mağazadan yenileri alınmak istenirse bir evi döşemek için en az 20 bin lira harcamak gerekmektedir ve klimalar için de ortalama 2 bin lira gibi bir para harcayabilmektedir. Aradaki rakamın bu kadar büyük olması ikinci el alım satımını cazip kılmaktadır. Sıcak yaz günlerinde evlerde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden olan klimalarında ikinci el olarak alım ve satımı yapılmaktadır.

Özellikle de elektronik eşyalarda ve mobilyalarda ikinci el ürün almak için çok ciddi katkılar sağlamaktadır. Ayrıca bu iş yapan firmalar satın aldıkları ürünleri dayanıklılık yönünden iyice gözden geçirdikten sonra alıcılarla buluşturmaktadır. Bu nedenle eski tavan tipi klima alım satım konusunda ürünlerin sağlamlığı açısından kişilerin herhangi bir tereddüde düşmeleri yersizdir. Son derece temiz kullanılmış, hatta çoğu zaman daha ambalajı açılmamış ürünler ikinci el ürünü olarak alınıp satılmaktadır. Yaşadığımız devir ekonomi devri olduğu için satın alınacak şeyler bütçemizi ne kadar uygun olursa ve ekonomik olarak bizi rahatlatır yaşam kalitemizi k kadar yükselmekte ve hayatımız pratik olmaktadır.

About admin

İstanbul'da İkinci El Klima Alım Satımı, Cep: 0534 966 45 05 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir